Viktoria Morvayova vs. Iveta Dapkute 23.01.2020

Viktoria Morvayova vs. Iveta Dapkute 23.01.2020 - W15 Liepaja - porovnanie

ZÁPAS

23.01.202. koloViktoria Morvayova Iveta Dapkute 6-2, 6-1 Latvia W15 Liepaja tvrdý I.

ŠTATISTIKY

Viktoria MorvayovaIveta Dapkute
1. podanie %23/51 (45%)29/44 (66%)
Vyhrané body z 1.podania16/23 (70%)11/29 (38%)
Vyhrané body z 2.podania15/28 (54%)5/15 (33%)
Vyhrané break-bally6/10 (60%)2/2 (100%)
Vyhrané body z returnu28/44 (64%)20/51 (39%)
Vyhrané body celkom59/95 (62%)36/95 (38%)
Dvojchyby26
Esá50

ŠTATISTIKY

1
0-0Iveta Dapkute Iveta Dapkute podáva
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP]
Viktoria Morvayova Viktoria Morvayova podáva0-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
1-1Iveta Dapkute Iveta Dapkute podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Viktoria Morvayova Viktoria Morvayova podáva2-1
0-0
3-1Iveta Dapkute Iveta Dapkute podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Viktoria Morvayova Viktoria Morvayova podáva3-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
4-2Iveta Dapkute Iveta Dapkute podáva
0-0, 15-0, 30-0
Viktoria Morvayova Viktoria Morvayova podáva5-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-2
2
0-0Iveta Dapkute Iveta Dapkute podáva
0-0, 30-0, 40-0[BP]
Viktoria Morvayova Viktoria Morvayova podáva1-0
0-0
2-0Iveta Dapkute Iveta Dapkute podáva
Viktoria Morvayova Viktoria Morvayova podáva3-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
4-0Iveta Dapkute Iveta Dapkute podáva
0-0
Viktoria Morvayova Viktoria Morvayova podáva5-0
0-0, 0-15, 15-15
5-1Iveta Dapkute Iveta Dapkute podáva
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP]
6-1

Viktoria Morvayova
Slovensko
10.03.00, 20 rokov




542
67
16 851 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Litva
29.01.93, 27 rokov







Iveta Dapkute
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Viktoria Morvayova vs. Iveta Dapkute - Vzájomné zápasy

23.01.202. koloViktoria MorvayovaIveta Dapkute6-2, 6-1 detail zápasuLatvia W15 Liepaja tvrdý I.

Viktoria Morvayova - posledné zápasy

Portugal W15 Porto - tvrdý
22.09.20
1. kolo
vs. Magali Kempen6-76, 3-6 prehradetail zápasu
Portugal W15 Santarem - tvrdý
19.09.20
štvrťfinále
vs. Oceane Babel6-4, 5-7, 4-6 prehradetail zápasu
18.09.20
2. kolo
vs. Daria Mishina Daria Mishina - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
16.09.20
1. kolo
vs. Helene Scholsen6-4, 1-6, 7-63 výhradetail zápasu
Portugal W25+H Figueira - tvrdý
07.09.20
kvalifik.
vs. Olga Saez Larra6-3, 6-75, 5-10 prehradetail zápasu
06.09.20
1. kolo kval.
vs. Elizaveta Koklina6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal W25 Montemor - tvrdý
03.09.20
2. kolo
vs. Beatriz Haddad Maia2-6, 2-6 prehradetail zápasu
01.09.20
1. kolo
vs. Lou Brouleau4-6, 7-64, 6-2 výhradetail zápasu
All Lower - antuka
10.07.20
1. kolo
vs. Eszter Meri3-6, 6-3, 2-6 prehradetail zápasu
05.07.20
1. kolo
vs. Linda Fruhvirtova1-6, 1-6 prehradetail zápasu
04.07.20
1. kolo
vs. Darja Vidmanova7-5, 7-61 výhradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Anna Blinkova5-67, 4-6, 3-6 prehradetail zápasu
JAR W25 Potchefstroom - tvrdý
11.03.20
1. kolo
vs. Marina Melnikova3-6, 7-5, 0-6 prehradetail zápasu
JAR W25 Potchefstroom - tvrdý
05.03.20
2. kolo
vs. Marina Melnikova3-6, 1-6 prehradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. Maretha Burger6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt W100 Cairo - tvrdý
10.02.20
kvalifik.
vs. Dejana Radanovic6-0, 2-6, 7-10 prehradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Anastasiya Shoshyna6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
07.02.20
2. kolo
vs. Lina Gjorcheska7-5, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Jessica Pieri6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
25.01.20
semifinále
vs. Elza Tomase6-73, 2-6 prehradetail zápasu
24.01.20
štvrťfinále
vs. Daniela Vismane6-1, 6-3 výhradetail zápasu
23.01.20
2. kolo
vs. Iveta Dapkute6-2, 6-1 výhradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Mariia Tkacheva2-6, 6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
05.12.19
2. kolo
vs. Aubane Droguet6-4, 2-6, 4-6 prehradetail zápasu
04.12.19
1. kolo
vs. Brenda Sarahi Baez6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
20.11.19
1. kolo
vs. Maya Pitts4-6, 6-4, 6-75 prehradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
17.11.19
finále
vs. Raphaelle Lacasse4-6, 5-7 prehradetail zápasu
17.11.19
semifinále
vs. Sofia Sewing6-3, 6-3 výhradetail zápasu
16.11.19
štvrťfinále
vs. Adrienn Nagy6-3, 6-3 výhradetail zápasu
15.11.19
1. kolo
vs. Misa Malkin6-4, 6-4 výhradetail zápasu

Iveta Dapkute - posledné zápasy

Portugal W15 Porto - tvrdý
21.09.20
1. kolo kval.
vs. Xenia Lipiec7-5, 6-1 výhradetail zápasu
21.09.20
kvalifik.
vs. Lisa Ponomar3-6, 6-0, 9-11 prehradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
23.01.20
2. kolo
vs. Viktoria Morvayova2-6, 1-6 prehradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Aneta Laboutkova6-4, 6-76, 7-5 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
21.11.19
2. kolo
vs. Pei-Chi Lee1-6, 1-6 prehradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Antonia Schmidt7-5, 7-5 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
13.11.19
1. kolo
vs. Pei-Chi Lee2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - tvrdý I.
08.11.19
štvrťfinále
vs. Ekaterina Kazionova0-6, 0-6 prehradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Polina Bakhmutkina6-4, 6-2 výhradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Timea Jaruskova7-5, 6-73, 6-4 výhradetail zápasu
Norway W15 Oslo - tvrdý I.
24.10.19
štvrťfinále
vs. Verena Meliss2-6, 5-7 prehradetail zápasu
23.10.19
2. kolo
vs. Anna Popescu7-5, 6-3 výhradetail zápasu
22.10.19
1. kolo
vs. Keira Blackbeard6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal W15 Santarem - tvrdý
04.10.19
štvrťfinále
vs. Ines Murta4-6, 3-6 prehradetail zápasu
03.10.19
2. kolo
vs. Caijsa Wilda Hennemann6-0, 6-2 výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Amandine Cazeaux6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal W60 Caldas - tvrdý
23.09.19
kvalifik.
vs. Sarah Beth Grey0-6, 4-6 prehradetail zápasu
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Mariana Campino6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Georgia W15 Batumi - tvrdý
30.08.19
štvrťfinále
vs. Valeriya Olyanovskaya2-6, 6-72 prehradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Ani Amiraghyan7-67, 6-3 výhradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Anna Arkadianou6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Finland W15 Tampere - tvrdý I.
26.07.19
štvrťfinále
vs. Victoria Kalaitzis1-6, 3-6 prehradetail zápasu
25.07.19
2. kolo
vs. Vilena Petrova6-4, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
24.07.19
1. kolo
vs. Maria Tanasescu6-2, 0-6, 6-1 výhradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - antuka
18.07.19
1. kolo
vs. Katriin Saar5-7, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
16.07.19
kvalifik.
vs. Vilena Petrova6-4, 7-64 výhradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Helena Narmont6-1, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
Izrael W15 Netanya - tvrdý
21.06.19
štvrťfinále
vs. Nicole Khirin1-6, 2-6 prehradetail zápasu
20.06.19
2. kolo
vs. Fiona Codino7-61, 6-74, 6-1 výhradetail zápasu
19.06.19
1. kolo
vs. Neta Tamir6-0, 6-2 výhradetail zápasu
<