ZÁPAS
18.07.17 | 1. kolo | Victoria Smirnova | Irina Ramialison | 6-4, 1-0, - skreč | Brussels | antuka |
ŠTATISTIKY
Victoria Smirnova | Irina Ramialison | |
1. podanie % | 11/27 (41%) | 24/44 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 7/11 (64%) | 14/24 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/16 (56%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 22/44 (50%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané body celkom | 38/71 (54%) | 33/71 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
Belgicko
30.09.98, 25 rokov
30.09.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Victoria Smirnova vs. Irina Ramialison - Vzájomné zápasy
18.07.17 | 1. kolo | Victoria Smirnova | Irina Ramialison | 6-4, 1-0, Irina Ramialison - skreč | detail zápasu | Brussels | antuka |
Victoria Smirnova form & Irina Ramialison form
Victoria Smirnova - posledné zápasy
Houston - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Julia Elbaba | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
08.11.17 1. kolo | vs. Beatrice Lombardo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Helena Jansen Figueras | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Noa Liauw A Fong | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Saint Malo - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
23.08.17 2. kolo | vs. Margaux Bovy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo | vs. Celine El Ghali | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
20.07.17 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.17 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 6-4, 1-0, Irina Ramialison - skreč | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Seone Mendez | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý I. | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Brigitte Manceau | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.17 kvalifik. | vs. Natalie Proese | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
07.03.17 1. kolo | vs. Giulia Morlet | 0-6, 7-64, 6-72 | detail zápasu | |
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Marine Seuris | 6-3, 6-710, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.17 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.17 kvalifik. | vs. Polina Leykina | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.17 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Shoshyna | Anastasiya Shoshyna - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Timea Pavlickova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.01.17 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Loughborough - tvrdý I. | ||||
26.10.16 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Ema Lazic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.16 kvalifik. | vs. Olivia Elliott | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Ismaning - koberec | ||||
17.10.16 kvalifik. | vs. Christina Wolfgruber | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Tea Bogdanoska | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
Clermont Ferrand - tvrdý I. | ||||
28.09.16 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.16 kvalifik. | vs. Fiona Codino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Saint Malo - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Irina Ramialison - posledné zápasy
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | Lia Karatancheva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Allie Kiick | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Olivia Gadecki | 7-66, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Isabella Crossman | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Tamara Bajagic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Emerson Jones | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Jane Thorne | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.09.20 1. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
22.07.20 1. kolo | vs. Alize Cornet | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
06.03.20 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.20 štvrťfinále | vs. Misaki Matsuda | 7-63, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
29.02.20 štvrťfinále | vs. Abigail Tere-Apisah | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.20 semifinále | vs. Jennifer Elie | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.20 finále | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | detail zápasu |