Tunisko
20.10.97, 26 rokov
20.10.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Salima Fendri vs. Victoria Muntean - Vzájomné zápasy
09.05.18 | 1. kolo | Victoria Muntean | Salima Fendri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Salima Fendri form & Victoria Muntean form
Salima Fendri - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Stepina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.05.18 kvalifik. | vs. Sophie Gerits | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Carla Del Barrio | 2-6, 1-4, - Salima Fendri - skreč | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Madina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Clarissa Gai | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.18 kvalifik. | vs. Charlene Mueller | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Agnes Ornella Biba | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tunis - antuka | ||||
10.08.15 kvalifik. | vs. Yasmine Ben Abdallah | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunis - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.08.15 kvalifik. | vs. Feriel Mahbouli | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
06.04.15 1. kolo | vs. Sandra Jamrichova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
16.03.15 1. kolo kval. | vs. Jennifer Zerbone | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
02.03.15 kvalifik. | vs. Elena Belenova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Charlotte Van Der Meij | - | detail zápasu | |
Sousse - tvrdý | ||||
17.11.14 1. kolo kval. | vs. Andrea Kulova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sousse - tvrdý | ||||
03.11.14 1. kolo | vs. Yessmine Zhir | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sousse - tvrdý | ||||
12.05.14 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Victoria Muntean - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-3, - Victoria Muntean - skreč | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kate Mansfield | 7-63, 6-72, Kate Mansfield - skreč | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lorena Solar Donoso | 4-6, 6-1, 6-77 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Sofia Carpi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Carson Branstine | 6-74, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 6-2, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jade Psonka | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ellie Douglas | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Lucia Gonzales | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Candela Vazquez | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-74, 6-1 | detail zápasu |