INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vesna Dolonc vs. Xinyun Han - Vzájomné zápasy
16.06.10 | 2. kolo kval. | Vesna Dolonc | Xinyun Han | 6-2, 6-3 | detail zápasu | London | tráva |
25.08.09 | 1. kolo kval. | Vesna Dolonc | Xinyun Han | 6-1, 6-2 | detail zápasu | New York | tvrdý |
Vesna Dolonc form & Xinyun Han form
Vesna Dolonc - posledné zápasy
Zawada - koberec | ||||
16.11.16 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.16 kvalifik. | vs. Manca Pislak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
09.11.16 2. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
08.11.16 1. kolo | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Vostrikova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.16 kvalifik. | vs. Valeriya Urzhumova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Saint Petersburg - tvrdý I. | ||||
22.09.16 štvrťfinále | vs. Donna Vekic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.16 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.09.16 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Vitalia Diatchenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Plzen - antuka | ||||
05.08.16 štvrťfinále | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.08.16 2. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-76, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.08.16 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.16 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Alina Silich | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
10.06.16 semifinále | vs. Vera Lapko | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.16 štvrťfinále | vs. Nadiya Kichenok | 3-0, Nadiya Kichenok - skreč | detail zápasu | |
08.06.16 2. kolo | vs. Polina Leykina | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
07.06.16 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
06.06.16 kvalifik. | vs. Adriana Sosnovschi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
10.05.16 1. kolo | vs. Ana Vrljic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Adrienn Zsitvay | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.16 kvalifik. | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
08.05.16 finále | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
07.05.16 semifinále | vs. Bianka Bekefi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.05.16 štvrťfinále | vs. Rebeka Stolmar | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Xinyun Han - posledné zápasy
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Shuoran Wang | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Eala | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
17.09.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
20.08.22 1. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Washington - tvrdý | ||||
30.07.22 1. kolo kval. | vs. Caty McNally | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
18.06.22 kvalifik. | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Berlin - tráva | ||||
11.06.22 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.06.22 štvrťfinále | vs. Milana Zhabrailova | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
02.06.22 2. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.06.22 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo kval. | vs. Mihaela Buzarnescu | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
07.05.22 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Donna Vekic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Luksika Kumkhum | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.22 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Zoe Hives | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
21.02.20 1. kolo kval. | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 7-62, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Qiang Wang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Denisa Satralova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
01.01.20 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
15.11.19 štvrťfinále | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo | vs. Dabin Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
27.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Petkovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu |