Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
17.08.01, 22 rokov
17.08.01, 22 rokov
Vesna Dolonc vs. Alisa Yakimakho - Vzájomné zápasy
06.06.16 | 2. kolo kval. | Vesna Dolonc | Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Minsk | antuka |
Vesna Dolonc form & Alisa Yakimakho form
Vesna Dolonc - posledné zápasy
Zawada - koberec | ||||
16.11.16 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.11.16 kvalifik. | vs. Manca Pislak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
09.11.16 2. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
08.11.16 1. kolo | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Vostrikova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.16 kvalifik. | vs. Valeriya Urzhumova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Saint Petersburg - tvrdý I. | ||||
22.09.16 štvrťfinále | vs. Donna Vekic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.16 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.09.16 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Vitalia Diatchenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Plzen - antuka | ||||
05.08.16 štvrťfinále | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.08.16 2. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-76, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.08.16 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.16 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Alina Silich | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
10.06.16 semifinále | vs. Vera Lapko | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.16 štvrťfinále | vs. Nadiya Kichenok | 3-0, Nadiya Kichenok - skreč | detail zápasu | |
08.06.16 2. kolo | vs. Polina Leykina | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
07.06.16 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
06.06.16 kvalifik. | vs. Adriana Sosnovschi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
10.05.16 1. kolo | vs. Ana Vrljic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Adrienn Zsitvay | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.16 kvalifik. | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
08.05.16 finále | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
07.05.16 semifinále | vs. Bianka Bekefi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.05.16 štvrťfinále | vs. Rebeka Stolmar | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Alisa Yakimakho - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lia Mosimann | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 0-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Kijima | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Nehanda Thomias | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 7-5, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Tippi Dalle-Grave | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 1-6 | detail zápasu |