ZÁPAS
03.05.16 | 1. kolo | Vesna Dolonc | Adrienn Nagy | 6-2, 7-5 | Gyor | antuka |
ŠTATISTIKY
Vesna Dolonc | Adrienn Nagy | |
1. podanie % | 41/79 (52%) | 29/54 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/41 (63%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/38 (47%) | 7/25 (28%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 31/54 (57%) | 35/79 (44%) |
Vyhrané body celkom | 75/133 (56%) | 58/133 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 9 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vesna Dolonc vs. Adrienn Nagy - Vzájomné zápasy
03.05.16 | 1. kolo | Vesna Dolonc | Adrienn Nagy | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Gyor | antuka |
Vesna Dolonc form & Adrienn Nagy form
Vesna Dolonc - posledné zápasy
Zawada - koberec | ||||
16.11.16 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.16 kvalifik. | vs. Manca Pislak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
09.11.16 2. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
08.11.16 1. kolo | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Vostrikova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.16 kvalifik. | vs. Valeriya Urzhumova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Saint Petersburg - tvrdý I. | ||||
22.09.16 štvrťfinále | vs. Donna Vekic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.16 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.09.16 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Vitalia Diatchenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Plzen - antuka | ||||
05.08.16 štvrťfinále | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.08.16 2. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-76, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.08.16 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.16 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Alina Silich | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
10.06.16 semifinále | vs. Vera Lapko | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.16 štvrťfinále | vs. Nadiya Kichenok | 3-0, Nadiya Kichenok - skreč | detail zápasu | |
08.06.16 2. kolo | vs. Polina Leykina | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
07.06.16 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
06.06.16 kvalifik. | vs. Adriana Sosnovschi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
10.05.16 1. kolo | vs. Ana Vrljic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Adrienn Zsitvay | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.16 kvalifik. | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
08.05.16 finále | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
07.05.16 semifinále | vs. Bianka Bekefi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.05.16 štvrťfinále | vs. Rebeka Stolmar | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Adrienn Nagy - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Dunja Maric | - Adrienn Nagy - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | detail zápasu |