INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Xenia Knoll vs. Veronika Erjavec - Vzájomné zápasy
15.03.18 | 2. kolo | Veronika Erjavec | Xenia Knoll | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Xenia Knoll form & Veronika Erjavec form
Xenia Knoll - posledné zápasy
W15 Jablonec - koberec | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
06.10.19 finále | vs. Manon Leonard | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.19 semifinále | vs. Alice Rame | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.10.19 štvrťfinále | vs. Lucie Wargnier | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Tiffany William | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Justine Lespes | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Carole Monnet | 6-0, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 3-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Fiona Ganz | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anais Gabriel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 1-3, - Xenia Knoll - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.19 štvrťfinále | vs. Cristina Dinu | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
23.01.19 2. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
29.11.18 štvrťfinále | vs. Federica Bilardo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.18 2. kolo | vs. Sihem Bellahouel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.11.18 2. kolo | vs. Tamara Malesevic | - | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
11.11.18 semifinále | vs. Darya Astakhova | 3-6, - Xenia Knoll - skreč | detail zápasu | |
10.11.18 štvrťfinále | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Veronika Erjavec - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Tena Lukas | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-76, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-75, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
05.08.23 finále | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | detail zápasu |