Taliansko
24.06.02, 21 rokov
24.06.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Giulia Tedesco vs. Veronika Erjavec - Vzájomné zápasy
12.12.18 | 2. kolo | Veronika Erjavec | Giulia Tedesco | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Solarino | koberec |
Giulia Tedesco form & Veronika Erjavec form
Giulia Tedesco - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Nelise Verster | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-5, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Marine Boutros | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Greta Medeghini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Beverley Nyangon | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Naroa Aranzabal | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Aggeliki Efthimiou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Naroa Aranzabal | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Gombitova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 7-5, 0-6, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Inez Maria Kotlikova | 7-67, 6-3 | detail zápasu |
Veronika Erjavec - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Tena Lukas | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-76, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-75, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
05.08.23 finále | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | detail zápasu |