INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Verena Schmid vs. Laura Schaeder - Vzájomné zápasy
20.08.12 | 1. kolo | Verena Schmid | Laura Schaeder | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Braunschweig | antuka |
12.03.12 | 1. kolo kval. | Verena Schmid | Laura Schaeder | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Mumbai | tvrdý |
Verena Schmid form & Laura Schaeder form
Verena Schmid - posledné zápasy
Horb - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo | vs. Petra Rohanova | 1-6, 6-1, 6-73 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.06.14 kvalifik. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
13.01.14 kvalifik. | vs. Paulina Lewandowska | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.01.14 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
13.01.14 1. kolo kval. | vs. Meike Vorschel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ratingen - antuka | ||||
12.08.13 1. kolo | vs. Bernice Van De Velde | 7-5, 2-6, 0-2, - Verena Schmid - skreč | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
05.08.13 2. kolo kval. | vs. Christina Oberger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.13 kvalifik. | vs. Barbara Sobaszkiewicz | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.13 2. kolo | vs. Carina Witthoeft | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.13 1. kolo | vs. Stefanie Vorih | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
29.07.13 1. kolo kval. | vs. Martina Borecka | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
15.07.13 1. kolo kval. | vs. Maria Andrea Cardenas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.07.13 2. kolo kval. | vs. Elodie Busson | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
15.07.13 kvalifik. | vs. Lisanne Van Riet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
24.06.13 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Koeln - antuka | ||||
17.06.13 1. kolo | vs. Karin Morgosova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.13 2. kolo kval. | vs. Polina Miroshnichenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.13 kvalifik. | vs. Kristyna Hrabalova | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
10.06.13 1. kolo | vs. Diana Enache | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.13 2. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Girona - antuka | ||||
20.05.13 2. kolo | vs. Pilar Dominguez-Lopez | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.05.13 1. kolo | vs. Maria Jose Luque Moreno | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
13.05.13 1. kolo | vs. Zuzana Luknarova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
29.04.13 2. kolo kval. | vs. Gabriela Dabrowski | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.04.13 1. kolo kval. | vs. Hanna Luca Stiller | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
20.04.13 1. kolo kval. | vs. Monica Puig | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.04.13 kvalifik. | vs. Irina Fetecau | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.13 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Laura Schaeder - posledné zápasy
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.20 štvrťfinále | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.20 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
09.09.20 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
24.08.20 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.12.19 štvrťfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.12.19 finále | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.19 semifinále | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.12.19 štvrťfinále | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | detail zápasu |