Rusko
14.06.00, 23 rokov
14.06.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Svetlana Iansitova vs. Verena Meliss - Vzájomné zápasy
07.11.17 | 1. kolo | Verena Meliss | Svetlana Iansitova | 7-66, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Svetlana Iansitova form & Verena Meliss form
Svetlana Iansitova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.19 štvrťfinále | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - skreč | detail zápasu | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Verena Meliss - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Anne Schaefer | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Candela Vazquez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Florencia Belen Moron | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Mariam Atia | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Solana Sierra | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Hanna Vinahradava | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Lian Tran | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-76, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 3-0, Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 6-1, 7-5 | detail zápasu |