Bielorusko
19.03.97, 27 rokov
19.03.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Vera Sakalouskaya vs. Dariya Detkovskaya - Vzájomné zápasy
25.04.16 | kvalifik. | Vera Sakalouskaya | Dariya Detkovskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Vera Sakalouskaya form & Dariya Detkovskaya form
Vera Sakalouskaya - posledné zápasy
Almaty - tvrdý I. | ||||
30.01.17 kvalifik. | vs. Anna Pribylova | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Laylo Bakhodirova | 6-74, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
25.01.17 2. kolo | vs. Katharina Lehnert | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.17 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-2, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.17 kvalifik. | vs. Olesya Nesterovich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Aleksandra Vostrikova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Gulsina Khalimullina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.16 kvalifik. | vs. Anastassiya Sharapova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Yanina Darishina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
22.09.16 štvrťfinále | vs. Daria Lodikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.16 2. kolo | vs. Yanina Darishina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.16 1. kolo | vs. Sofya Golubovskaya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Tamara Cherkassova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Lusine Avanesyan | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Gogol | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
07.09.16 2. kolo | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.16 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.16 kvalifik. | vs. Diana Belalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Gyulnara Nazarova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
25.07.16 kvalifik. | vs. Valeria Savinykh | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Alija Merdeeva | 7-65, 6-75, 7-64 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Alyona Sotnikova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.07.16 kvalifik. | vs. Laura Barbu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Anita Bazhko | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.16 kvalifik. | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Darya Chernetsova | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Dariya Detkovskaya - posledné zápasy
W15 Norman - tvrdý | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Alexandra Pisareva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Anna Zhang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Savannah Broadus | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lawrence - tvrdý | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Elizabeth Scotty | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Fergana - tvrdý | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Gulsina Khalimullina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
25.04.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 7-64, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Gyulnara Nazarova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
21.02.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.19 1. kolo | vs. Arina Folts | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Maya Tahan | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.18 1. kolo | vs. Varunya Wongteanchai | 4-6, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Yinglak Jittakoat | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Vitalia Stamat | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Shilpi Swarupa Das | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
20.09.18 štvrťfinále | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.18 2. kolo | vs. Viktoriia Kalinina | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
13.09.18 štvrťfinále | vs. Vlada Ekshibarova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 7-5, 7-5 | detail zápasu |