ZÁPAS
09.02.17 | 2. kolo | Vendula Zovincova | Joana Eidukonyte | 6-2, 6-4 | Trnava | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Vendula Zovincova | Joana Eidukonyte | |
1. podanie % | 41/57 (72%) | 38/75 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/41 (71%) | 22/38 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/16 (56%) | 17/37 (46%) |
Vyhrané break-bally | 4/14 (29%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 36/75 (48%) | 19/57 (33%) |
Vyhrané body celkom | 74/132 (56%) | 58/132 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vendula Zovincova vs. Joana Eidukonyte - Vzájomné zápasy
09.02.17 | 2. kolo | Vendula Zovincova | Joana Eidukonyte | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Trnava | tvrdý I. |
Vendula Zovincova form & Joana Eidukonyte form
Vendula Zovincova - posledné zápasy
Ricany - antuka | ||||
02.09.18 finále | vs. Julyette Steur | 6-3, 6-72, 7-60 | detail zápasu | |
01.09.18 semifinále | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.18 štvrťfinále | vs. Pernilla Mendesova | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.18 2. kolo | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Denisa Pospisilova | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Yuliya Lysa | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
05.02.18 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
07.12.17 2. kolo | vs. Alice Matteucci | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.12.17 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
30.11.17 2. kolo | vs. Lena Ruppert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.17 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
09.11.17 štvrťfinále | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.17 2. kolo | vs. Lou Adler | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo | vs. Alena Fomina | 6-74, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
29.09.17 štvrťfinále | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.17 2. kolo | vs. Barbara Kotelesova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.17 1. kolo | vs. Ana Biskic | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
15.09.17 štvrťfinále | vs. Pernilla Mendesova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.17 2. kolo | vs. Meritxell Perera Ros | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-4, 6-70 | detail zápasu | |
06.09.17 1. kolo | vs. Pernilla Mendesova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
02.09.17 štvrťfinále | vs. Tereza Prochazkova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.17 2. kolo | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.17 1. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
20.08.17 finále | vs. Astra Sharma | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.17 semifinále | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Joana Eidukonyte - posledné zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Martina Biagianti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
W60+H Torun - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 1-0, Tayisiya Morderger - skreč | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 7-63, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Polina Leykina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Agata Bachanek | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-79, 2-6 | detail zápasu |