ZÁPAS
12.07.17 | 1. kolo | Vasilisa Aponasenko | Alessia Dario | 7-5, 6-1 | Telavi | antuka |
ŠTATISTIKY
Vasilisa Aponasenko | Alessia Dario | |
1. podanie % | 35/54 (65%) | 54/77 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/35 (60%) | 29/54 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/19 (63%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 40/77 (52%) | 21/54 (39%) |
Vyhrané body celkom | 73/131 (56%) | 58/131 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 8 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
03.04.98, 26 rokov
03.04.98, 26 rokov
Vasilisa Aponasenko vs. Alessia Dario - Vzájomné zápasy
12.07.17 | 1. kolo | Vasilisa Aponasenko | Alessia Dario | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Telavi | antuka |
Vasilisa Aponasenko form & Alessia Dario form
Vasilisa Aponasenko - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.12.19 1. kolo | vs. Federica Prati | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.12.19 kvalifik. | vs. Nika Novikova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.12.19 kvalifik. | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Truden | 6-1, 1-0, Alessia Truden - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Shiho Akita | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Carmen Garcia Lavado | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Daria Soldatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Montemor - tvrdý | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cantanhede - koberec | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Hanna Sokal | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Anastasia Kuprina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 1-6, 6-75 | detail zápasu |
Alessia Dario - posledné zápasy
Schio - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
30.05.17 1. kolo | vs. Kristina Schmiedlova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Jovana Samoceta | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Teodora Mitrovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Victoria Ocheva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bergamo - antuka | ||||
13.02.17 kvalifik. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-3, 1-5, - Alessia Dario - skreč | detail zápasu | |
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Marta Bettinelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Alessia Piran | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Cordenons - koberec | ||||
29.11.16 1. kolo | vs. Alice Balducci | 6-72, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
28.11.16 kvalifik. | vs. Maria Silva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
02.11.16 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Alessia Piran | 2-6, - Alessia Dario - skreč | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
14.09.16 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bagnatica - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
15.08.16 kvalifik. | vs. Ana Biskic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Andrea Berjan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Aprilia - antuka | ||||
09.08.16 1. kolo | vs. Marianna Natali | 6-70, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
03.08.16 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.16 1. kolo | vs. Elisa Visentin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Alessia Di Pietro | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.16 kvalifik. | vs. Alena Weiss | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
18.07.16 kvalifik. | vs. Marianna Petrei | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Francesca Bonometti | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Imola - koberec | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Anna-Giulia Remondina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Claudia Franze | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Amira Jasarevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Bojana Markovic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Anna Maria Kalavska | 6-0, 6-3 | detail zápasu |