India
16.01.95, 29 rokov
16.01.95, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
05.12.92, 31 rokov
17 528 $
05.12.92, 31 rokov
17 528 $
Shivani Manchanda vs. Varvara Kuznetsova - Vzájomné zápasy
22.11.16 | 1. kolo | Varvara Kuznetsova | Shivani Manchanda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
03.02.14 | 1. kolo kval. | Varvara Kuznetsova | Shivani Manchanda | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Shivani Manchanda form & Varvara Kuznetsova form
Shivani Manchanda - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Maria Toma | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anda Karanusic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Anais Kikuchi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.09.17 kvalifik. | vs. Vlada Svarkovskaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Patricia Cyranowski | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Joanna Dobrowolska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Wilk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Yuxi - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Junsai Wang | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Varvara Kuznetsova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Shamika Dhar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Cindy Castille | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.10.16 kvalifik. | vs. Yiching Wu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jakarta - tvrdý | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.16 kvalifik. | vs. Julia Fisch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tarakan - tvrdý I. | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Tomoko Dokei | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
30.05.16 kvalifik. | vs. Alija Merdeeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Katya Malikova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Francesca Gaida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
01.02.16 kvalifik. | vs. Natalia Orlova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Hana Mraz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
26.10.15 kvalifik. | vs. Andrea Lippe | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.15 1. kolo | vs. Hana Mraz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Magali Kempen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
12.10.15 kvalifik. | vs. Shelby Talcott | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
05.10.15 kvalifik. | vs. Diana Maria Mihail | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Diana Shevchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
24.08.15 kvalifik. | vs. Miranda Ramirez | - | detail zápasu |
Varvara Kuznetsova - posledné zápasy
W15 Batumi - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Fry | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
16.09.18 kvalifik. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Vaynberg | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.07.18 kvalifik. | vs. Maria Daniels Sierra | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Sofya Treshcheva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Khimki - tvrdý I. | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manama - tvrdý | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.18 kvalifik. | vs. Viktoriia Kalinina | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
26.02.18 kvalifik. | vs. Daria Nazarkina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Anna Tselykovskaya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-76, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Karin Kennel | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hamamatsu - koberec | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Mami Mabuchi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Mitsumi Kawasaki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Makinohara - koberec | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Mami Hasegawa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Saint Petersburg - tvrdý I. | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Valeriya Zeleva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
El Espinar - tvrdý | ||||
31.07.17 kvalifik. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Isabel Adrover Gallego | Isabel Adrover Gallego - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
26.07.17 2. kolo | vs. Maria Solnyshkina | 6-76, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.17 1. kolo | vs. Tuule Tani | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Uljan Espolova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
10.07.17 kvalifik. | vs. Polina Lyuksheva | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu |