ZÁPAS
22.04.19 | kvalifik. | Varvara Gracheva | Lara Schmidt | 6-1, 6-0 | W25 Chiasso | antuka |
ŠTATISTIKY
Varvara Gracheva | Lara Schmidt | |
1. podanie % | 25/46 (54%) | 20/34 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/25 (68%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/21 (71%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/34 (68%) | 14/46 (30%) |
Vyhrané body celkom | 55/80 (69%) | 25/80 (31%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Varvara Gracheva | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Varvara Gracheva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Varvara Gracheva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Varvara Gracheva | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Varvara Gracheva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Gracheva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Varvara Gracheva | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Varvara Gracheva vs. Lara Schmidt - Vzájomné zápasy
22.04.19 | kvalifik. | Varvara Gracheva | Lara Schmidt | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Chiasso | antuka |
Varvara Gracheva form & Lara Schmidt form
Varvara Gracheva - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 1. kolo | vs. Yue Yuan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo | vs. Lin Zhu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 7-63, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Cori Gauff | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Lulu Sun | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-73, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 | vs. Tatjana Maria | 0-3, Tatjana Maria - skreč | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
03.10.23 2. kolo | vs. Iga Swiatek | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Taylor Townsend | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Caroline Wozniacki | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Sorana Cirstea | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Washington - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
07.07.23 2. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Camila Giorgi | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Lara Schmidt - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - skreč | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
09.07.23 finále | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.23 semifinále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - skreč | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detail zápasu |