ZÁPAS
04.05.16 | 2. kolo | Valeriya Yushchenko | Diana Krasnova | 6-1, - skreč | Khimki | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Valeriya Yushchenko | Diana Krasnova | |
1. podanie % | 9/16 (56%) | 13/19 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 8/9 (89%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/7 (57%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 13/19 (68%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané body celkom | 25/35 (71%) | 10/35 (29%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
22.06.97, 26 rokov
22.06.97, 26 rokov
Valeriya Yushchenko vs. Diana Krasnova - Vzájomné zápasy
04.05.16 | 2. kolo | Valeriya Yushchenko | Diana Krasnova | 6-1, Diana Krasnova - skreč | detail zápasu | Khimki | tvrdý I. |
Valeriya Yushchenko form & Diana Krasnova form
Valeriya Yushchenko - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Elina Nepliy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
21.04.24 finále | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.24 semifinále | vs. Anastasia Sukhotina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.04.24 štvrťfinále | vs. Alisa Kummel | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Sabrina Olimjanova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Lisa Zaar | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Irina Balus | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Irina Balus | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Gaia Squarcialupi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.05.23 štvrťfinále | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-4, - Valeriya Yushchenko - skreč | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Andrea Obradovic | 4-1, Andrea Obradovic - skreč | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 finále | vs. Alevtina Ibragimova | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
06.05.23 semifinále | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.05.23 štvrťfinále | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Diana Krasnova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Michaela Niedermeier | 6-0, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Julia Lovqvist | 5-7, 6-1, 10-1 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Sofiia Likhacheva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-612, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Adelina Krueger | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Lorenza Cuomo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Alina Mukhortova | 6-2, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-72, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 0-3, - Diana Krasnova - skreč | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.10.19 kvalifik. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Maria Toma | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
03.10.16 kvalifik. | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Ecaterina Ivasco | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |