Belgicko
29.11.90, 33 rokov
11 065 $
29.11.90, 33 rokov
11 065 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Anouk Delefortrie vs. Valeriya Strakhova - Vzájomné zápasy
17.10.11 | 1. kolo kval. | Valeriya Strakhova | Anouk Delefortrie | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Anouk Delefortrie form & Valeriya Strakhova form
Anouk Delefortrie - posledné zápasy
Charleroi - antuka | ||||
20.08.12 1. kolo kval. | vs. Jelena Simic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Westende Middelkerke - tvrdý | ||||
13.08.12 1. kolo | vs. Amy Bowtell | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
06.08.12 1. kolo kval. | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
30.07.12 1. kolo kval. | vs. Danielle Harmsen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
16.07.12 2. kolo kval. | vs. Elke Lemmens | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.12 1. kolo kval. | vs. Pia Konig | 7-5, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Zwevegem - antuka | ||||
09.07.12 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
02.07.12 2. kolo kval. | vs. Louise Boinay | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.12 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.12 kvalifik. | vs. Claire De Gubernatis | 3-6, 7-5, 3-1, Claire De Gubernatis - skreč | detail zápasu | |
02.07.12 1. kolo kval. | vs. Anna Iakovleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tessenderlo - antuka | ||||
02.04.12 1. kolo kval. | vs. Maria-Teresa Torro-Flor | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
12.03.12 1. kolo kval. | vs. Louise Lampla | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.12 2. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.10.11 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.10.11 2. kolo kval. | vs. Giulia Bruzzone | 7-68, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Apeldoorn - antuka | ||||
29.08.11 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Baulet Charleroi - antuka | ||||
22.08.11 1. kolo | vs. Nicky Van Dyck | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Westende Middlekerke - tvrdý | ||||
15.08.11 1. kolo | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
08.08.11 1. kolo kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.11 1. kolo | vs. Alix Collombon | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.11 2. kolo | vs. Eva Wacanno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
25.07.11 1. kolo | vs. Bernice Van De Velde | 1-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
18.07.11 1. kolo | vs. Sofie Oyen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
04.07.11 1. kolo | vs. Emilie Bacquet | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.11 2. kolo | vs. Marion Gaud | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
27.06.11 1. kolo kval. | vs. Elien Crombez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.11 kvalifik. | vs. Alice Balducci | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Breda - antuka | ||||
20.06.11 1. kolo | vs. Josanne Van Bennekom | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
13.06.11 1. kolo | vs. Eva Wacanno | 7-62, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Valeriya Strakhova - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
21.12.23 štvrťfinále | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - skreč | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
25.11.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 semifinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 štvrťfinále | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 3. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - skreč | detail zápasu |