ZÁPAS
06.10.20 | 1. kolo | Valeriya Strakhova | Andjela Jocovic | 4-6, 6-2, 6-4 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Valeriya Strakhova | Andjela Jocovic | |
1. podanie % | 46/73 (63%) | 44/80 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/46 (80%) | 29/44 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/27 (48%) | 19/36 (53%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 32/80 (40%) | 23/73 (32%) |
Vyhrané body celkom | 82/153 (54%) | 71/153 (46%) |
Dvojchyby | 10 | 1 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Valeriya Strakhova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Valeriya Strakhova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Valeriya Strakhova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
4-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Valeriya Strakhova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Valeriya Strakhova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
4-3 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
11.01.01, 23 rokov
11.01.01, 23 rokov
Valeriya Strakhova vs. Andjela Jocovic - Vzájomné zápasy
06.10.20 | 1. kolo | Valeriya Strakhova | Andjela Jocovic | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Valeriya Strakhova form & Andjela Jocovic form
Valeriya Strakhova - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
21.12.23 štvrťfinále | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - skreč | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
25.11.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 semifinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 štvrťfinále | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 3. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - skreč | detail zápasu |
Andjela Jocovic - posledné zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.05.21 kvalifik. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.12.20 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.20 kvalifik. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.20 kvalifik. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | detail zápasu |