Poľsko
16.05.98, 25 rokov
16.05.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dorota Szczygielska vs. Valeriya Pogrebnyak - Vzájomné zápasy
29.08.17 | 1. kolo | Valeriya Pogrebnyak | Dorota Szczygielska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Mragowo | antuka |
Dorota Szczygielska form & Valeriya Pogrebnyak form
Dorota Szczygielska - posledné zápasy
Mragowo - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Valeriya Pogrebnyak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Tomoe Yazawa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Klaudia Wira | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Maren Nordklev | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Nikola Schweinerova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nuernberg - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Maria Novikova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Maryna Kolb | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
02.11.15 kvalifik. | vs. Christina Bjaaland | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.15 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 7-65, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
24.08.15 1. kolo | vs. Vivian Heisen | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.15 2. kolo kval. | vs. Ann-Christin Nilsson | 4-3, Ann-Christin Nilsson - skreč | detail zápasu | |
24.08.15 kvalifik. | vs. Franziska Sziedat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
17.08.15 kvalifik. | vs. Celina Buhr | 6-72, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.15 2. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.08.15 1. kolo | vs. Maria Novikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sobota / - antuka | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Joanna Dobrowolska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
29.06.15 2. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Puszczykowo - tvrdý | ||||
04.05.15 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.05.15 2. kolo kval. | vs. Marta Dyba | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.05.15 kvalifik. | vs. Sandra Jamrichova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
30.06.14 2. kolo kval. | vs. Natalia Vajdova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zielona Gora - antuka | ||||
12.05.14 2. kolo kval. | vs. Patrycja Polanska | 1-6, 5-7 | detail zápasu |
Valeriya Pogrebnyak - posledné zápasy
Moscow - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 5-7, - Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Aleksandra Kulik | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Alena Fomina | 7-61, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Khimki - tvrdý I. | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Nonna Kurginyan | 6-4, 4-3, - Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Cechova | 3-6, 1-4, - Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.18 1. kolo | vs. Sofya Treshcheva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Polina Monova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Trashchenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Aleksandra Efremova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-3, 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Andrea Ka | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.10.17 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.17 1. kolo | vs. Paulina Wulcan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Lana Kentchiashvili | 6-3, 1-2, - Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
30.08.17 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Dorota Szczygielska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Joana Eidukonyte | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.17 1. kolo | vs. Nina Furmaniak | 6-2, 6-3 | detail zápasu |