ZÁPAS
21.01.18 | 2. kolo kval. | Valeriya Solovyeva | Cornelia Lister | 6-3, 6-75, 6-4 | Andrezieux Boutheon | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Valeriya Solovyeva | Cornelia Lister | |
1. podanie % | 74/101 (73%) | 65/95 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 57/74 (77%) | 49/65 (75%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/27 (63%) | 18/30 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 28/95 (29%) | 27/101 (27%) |
Vyhrané body celkom | 102/196 (52%) | 94/196 (48%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 1 | 8 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Valeriya Solovyeva vs. Cornelia Lister - Vzájomné zápasy
21.01.18 | 2. kolo kval. | Valeriya Solovyeva | Cornelia Lister | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | Andrezieux Boutheon | tvrdý I. |
Valeriya Solovyeva form & Cornelia Lister form
Valeriya Solovyeva - posledné zápasy
Contrexeville - antuka | ||||
10.07.18 kvalifik. | vs. Mandy Minella | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. An-Sophie Mestach | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Claudia Coppola | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.07.18 kvalifik. | vs. Camila Giangreco Campiz | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
26.06.18 kvalifik. | vs. Alexandra Panova | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.06.18 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Mercedes Aristegui | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
10.06.18 semifinále | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.18 štvrťfinále | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.06.18 2. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Luisa Pelayo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Shilin Xu | 6-0, 3-1, Shilin Xu - skreč | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Tiffany William | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.04.18 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Claudia Giovine | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.04.18 kvalifik. | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 2-3, - Valeriya Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
10.04.18 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
05.04.18 2. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
02.04.18 kvalifik. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.04.18 2. kolo kval. | vs. Juliette Colard | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Grymalska | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
20.03.18 2. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.03.18 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Cornelia Lister - posledné zápasy
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
11.03.20 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Amy Zhu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 4-6, 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Jennifer Sabrina Moreno Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Bernarda Pera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
Lugano - antuka | ||||
07.04.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
09.03.19 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Astra Sharma | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Pamela Montez | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
24.10.18 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.18 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Stockton - tvrdý | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Maegan Manasse | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Klara Kosan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Templeton - tvrdý | ||||
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Maegan Manasse | 6-1, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Chanel Simmonds | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Lubbock - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Emily Fanning | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 5-7 | detail zápasu |