ZÁPAS
31.07.19 | 1. kolo | Valeria Savinykh | I-Hsuan Cho | 6-4, 6-2 | W25 Taipei | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Valeria Savinykh | I-Hsuan Cho | |
1. podanie % | 36/67 (54%) | 40/63 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/36 (64%) | 24/40 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/31 (61%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/63 (51%) | 25/67 (37%) |
Vyhrané body celkom | 74/130 (57%) | 56/130 (43%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esá | 4 | 6 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | I-Hsuan Cho | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Valeria Savinykh | 0-1 | |
0-0, 15-15 | ||
1-1 | I-Hsuan Cho | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Valeria Savinykh | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-3 | I-Hsuan Cho | |
0-0 | ||
Valeria Savinykh | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | I-Hsuan Cho | |
0-0 | ||
Valeria Savinykh | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
Valeria Savinykh | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | I-Hsuan Cho | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40 | ||
Valeria Savinykh | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | I-Hsuan Cho | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Valeria Savinykh | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-2 | I-Hsuan Cho | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Valeria Savinykh | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | I-Hsuan Cho | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Valeria Savinykh | 5-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Valeria Savinykh vs. I-Hsuan Cho - Vzájomné zápasy
31.07.19 | 1. kolo | Valeria Savinykh | I-Hsuan Cho | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W25 Taipei | tvrdý |
Valeria Savinykh form & I-Hsuan Cho form
Valeria Savinykh - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Eva Lys | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Anna Bondar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 kvalifik. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 6-78, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Magda Linette | 7-5, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.23 kvalifik. | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Xinyu Gao | 7-5, 4-2, Xinyu Gao - skreč | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Nao Hibino | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
I-Hsuan Cho - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Chengyiyi Yuan | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Ho Ching Wu | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nao Phang Ziyi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-77, 1-4, - I-Hsuan Cho - skreč | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 5-1, Yi Tsen Cho - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Jing-Jing Lu | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yiming Dang | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jiaqi Huang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Han Shi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Yanan Hou | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 3-6, 0-1, - I-Hsuan Cho - skreč | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Yu-Yun Li | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Yu-Chieh Hsieh | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Peng Yu Lai | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Na Hyun Kang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-76, 6-0, 10-8 | detail zápasu |