INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Valeria Podda vs. Britt Geukens - Vzájomné zápasy
25.07.11 | 1. kolo kval. | Valeria Podda | Britt Geukens | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | Maaseik | antuka |
Valeria Podda form & Britt Geukens form
Valeria Podda - posledné zápasy
Athens - tvrdý | ||||
07.10.13 1. kolo | vs. Tanaporn Thongsing | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Athens - tvrdý | ||||
30.09.13 2. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.13 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Athens - tvrdý | ||||
23.09.13 1. kolo | vs. Ester Masuri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.13 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Alphen aan - antuka | ||||
02.09.13 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
26.08.13 1. kolo | vs. Klaartje Liebens | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Enschede - antuka | ||||
19.08.13 semifinále | vs. Nina Zander | 6-0, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.13 štvrťfinále | vs. Bernarda Pera | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
19.08.13 1. kolo | vs. Anna Katalina Alzate Esmurzaeva | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.13 2. kolo | vs. Britt Schreuder | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Westende Middelkerke - tvrdý | ||||
12.08.13 2. kolo kval. | vs. Camila Aguirri | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
12.08.13 kvalifik. | vs. Josepha Adam | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
05.08.13 kvalifik. | vs. Nicky Van Dyck | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.13 1. kolo kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
22.07.13 2. kolo | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.13 1. kolo | vs. Michaela Boev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
15.07.13 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.13 2. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Middelburg - antuka | ||||
01.07.13 kvalifik. | vs. Vanesa Furlanetto | 6-76, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.07.13 1. kolo | vs. Sandra Roma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.13 1. kolo kval. | vs. Maurien Rikkert | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Breda - antuka | ||||
24.06.13 1. kolo | vs. Linda Prenkovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
17.06.13 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
17.06.13 štvrťfinále | vs. Bernice Van De Velde | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.06.13 1. kolo | vs. Janina Toljan | 6-73, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
17.06.13 semifinále | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
10.06.13 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.13 2. kolo | vs. Karen Barritza | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.13 štvrťfinále | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Britt Geukens - posledné zápasy
Sharm El - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Les Franqueses - tvrdý | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Laura Lopez Giese | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
18.04.18 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.04.18 štvrťfinále | vs. Angelina Gabueva | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
05.04.18 2. kolo | vs. Shalimar Talbi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.04.18 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. An-Sophie Mestach | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.18 1. kolo | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Valeriya Solovyeva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.02.18 finále | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.18 semifinále | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.18 štvrťfinále | vs. Anastasia Pribylova | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
22.02.18 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.18 1. kolo | vs. Natasha Palha | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Jade Lewis | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
24.01.18 1. kolo | vs. Mai Hontama | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.01.18 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Navi Mumbai - tvrdý | ||||
18.12.17 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.10.17 štvrťfinále | vs. Kanika Vaidya | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.17 2. kolo | vs. Giada Clerici | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.17 1. kolo | vs. Fang-Hsien Wu | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
29.09.17 štvrťfinále | vs. Magali Kempen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.17 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.09.17 1. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.09.17 semifinále | vs. Magali Kempen | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.17 štvrťfinále | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu |