ZÁPAS
08.08.18 | 2. kolo | Valentini Grammatikopoulou | Linnea Malmqvist | 6-5, - skreč | Chiswick | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Valentini Grammatikopoulou | Linnea Malmqvist | |
1. podanie % | 27/39 (69%) | 31/43 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 14/27 (52%) | 19/31 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/12 (42%) | 1/12 (8%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 23/43 (53%) | 20/39 (51%) |
Vyhrané body celkom | 42/82 (51%) | 40/82 (49%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Valentini Grammatikopoulou | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Valentini Grammatikopoulou | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Valentini Grammatikopoulou | 5-5 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Valentini Grammatikopoulou vs. Linnea Malmqvist - Vzájomné zápasy
08.08.18 | 2. kolo | Valentini Grammatikopoulou | Linnea Malmqvist | 6-5, Linnea Malmqvist - skreč | detail zápasu | Chiswick | tvrdý |
05.10.15 | 1. kolo | Valentini Grammatikopoulou | Linnea Malmqvist | 5-7, 6-4, 1-1, Linnea Malmqvist - skreč | detail zápasu | El Kantaoui | tvrdý |
Valentini Grammatikopoulou form & Linnea Malmqvist form
Valentini Grammatikopoulou - posledné zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Mona Barthel | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Linda Klimovicova | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Marina Melnikova | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 6-1, 1-0, Anca Alexia Todoni - skreč | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 5-7, 3-1, Tiphanie Lemaitre - skreč | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Tatjana Maria | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Linnea Malmqvist - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.19 štvrťfinále | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
09.08.19 štvrťfinále | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - skreč | detail zápasu |