Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
21.04.96, 28 rokov
21.04.96, 28 rokov
Anastasiya Poplavska vs. Utaka Kishigami - Vzájomné zápasy
05.12.18 | 2. kolo kval. | Utaka Kishigami | Anastasiya Poplavska | 7-5, 3-6, 6-0 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Anastasiya Poplavska form & Utaka Kishigami form
Anastasiya Poplavska - posledné zápasy
W35 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Vlada Mincheva | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | - | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Utaka Kishigami - posledné zápasy
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ksenija-Ana Vujacic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
06.02.20 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 4-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Emma Davis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Viktoria Kurz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Taylor Ng | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.11.19 2. kolo kval. | vs. Malaika Rapolu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Mai Kandori | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Mua Shigeta | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Honoka Uchiyama | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nanao - koberec | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anshu Okamura | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Hiromi Abe | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tsukuba - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Jami Marie Burt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-65, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Magdalena Stoilkovska | 5-7, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Lorelyz Marruffo | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
18.12.18 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
16.12.18 2. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |