ZÁPAS
20.08.11 | 2. kolo kval. | Urszula Radwanska | Silvia Soler-Espinosa | 6-1, 6-4 | New Haven | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Urszula Radwanska | Silvia Soler-Espinosa | |
1. podanie % | 31/52 (60%) | 37/79 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/31 (71%) | 20/37 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/21 (52%) | 16/42 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 43/79 (54%) | 19/52 (37%) |
Vyhrané body celkom | 76/131 (58%) | 55/131 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Urszula Radwanska vs. Silvia Soler-Espinosa - Vzájomné zápasy
20.04.14 | Silvia Soler-Espinosa | Urszula Radwanska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Fed Cup | antuka | |
20.08.11 | 2. kolo kval. | Urszula Radwanska | Silvia Soler-Espinosa | 6-1, 6-4 | detail zápasu | New Haven | tvrdý |
Urszula Radwanska form & Silvia Soler-Espinosa form
Urszula Radwanska - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Sophie Stanton | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Silvia Soler-Espinosa - posledné zápasy
Charleston - antuka | ||||
30.03.19 1. kolo kval. | vs. Nicole Melichar | 7-64, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
10.02.19 | vs. Kurumi Nara | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Launceston - tvrdý | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
25.01.19 štvrťfinále | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.19 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Olga Govortsova | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
01.01.19 1. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
31.12.18 kvalifik. | vs. Danielle Lao | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
30.12.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Panova | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Audrey Albie | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Hiroshima - tvrdý | ||||
10.09.18 kvalifik. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Danka Kovinic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.18 2. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
30.08.18 štvrťfinále | vs. Iga Swiatek | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.18 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Alize Cornet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.18 kvalifik. | vs. Barbara Haas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu |