ZÁPAS
20.04.18 | štvrťfinále | Urszula Radwanska | Olga Saez Larra | 4-6, 6-3, 6-4 | Obidos | koberec |
ŠTATISTIKY
Urszula Radwanska | Olga Saez Larra | |
1. podanie % | 81/121 (67%) | 52/87 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 49/81 (60%) | 33/52 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 21/40 (53%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 3/14 (21%) |
Vyhrané body z returnu | 35/87 (40%) | 51/121 (42%) |
Vyhrané body celkom | 105/208 (50%) | 103/208 (50%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Urszula Radwanska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Urszula Radwanska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Urszula Radwanska | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Urszula Radwanska | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Urszula Radwanska | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Urszula Radwanska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Urszula Radwanska | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Urszula Radwanska | 2-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Urszula Radwanska | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Urszula Radwanska | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Urszula Radwanska | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Urszula Radwanska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Urszula Radwanska | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Urszula Radwanska | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Urszula Radwanska | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Urszula Radwanska | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Urszula Radwanska vs. Olga Saez Larra - Vzájomné zápasy
20.04.18 | štvrťfinále | Urszula Radwanska | Olga Saez Larra | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Obidos | koberec |
Urszula Radwanska form & Olga Saez Larra form
Urszula Radwanska - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Sophie Stanton | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Olga Saez Larra - posledné zápasy
W25 Zaragoza - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
13.07.21 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - tvrdý | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Palma - tvrdý | ||||
02.07.21 štvrťfinále | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.21 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W60+H La - antuka | ||||
10.05.21 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 kvalifik. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
21.04.21 2. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | detail zápasu |