Rusko
12.02.02, 22 rokov
12.02.02, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Iuliia Nikitina vs. Ulyana Ayzatulina - Vzájomné zápasy
17.09.18 | 1. kolo | Ulyana Ayzatulina | Iuliia Nikitina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Iuliia Nikitina form & Ulyana Ayzatulina form
Iuliia Nikitina - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
30.12.21 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.12.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
22.12.21 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Krystyna Pochtovyk | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Vanda Vargova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Yana Kuznetsova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Karina Rizvanova | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 0-2, - Iuliia Nikitina - skreč | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
14.07.21 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.07.21 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Melisa Senli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Emily Castillo | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu |
Ulyana Ayzatulina - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Maria Manilova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.19 štvrťfinále | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.19 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
27.02.19 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.19 kvalifik. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.19 2. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
20.02.19 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Shou Na Mu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Khrustaleva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Alena Fomina | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Ilayda Baykan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
21.09.18 semifinále | vs. Ksenia Palkina | 6-73, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.18 štvrťfinále | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.18 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.18 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-0, - Ulyana Ayzatulina - skreč | detail zápasu | |
27.08.18 1. kolo | vs. Alina Silich | 6-2, 3-1, Alina Silich - skreč | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 6-76, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Ksenia Milevskaya | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brescia - antuka | ||||
04.06.18 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 1-2, - Ulyana Ayzatulina - skreč | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Petra Januskova | 3-6, 1-4, - Ulyana Ayzatulina - skreč | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 3-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.18 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 7-5, Vitalia Stamat - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 1-6, 0-3, - Ulyana Ayzatulina - skreč | detail zápasu |