Turecko
03.01.02, 22 rokov
03.01.02, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
19.07.89, 34 rokov
19.07.89, 34 rokov
Tuana Tinaztepe vs. Kate Zueva - Vzájomné zápasy
13.02.17 | 1. kolo kval. | Tuana Tinaztepe | Kate Zueva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
09.01.17 | kvalifik. | Tuana Tinaztepe | Kate Zueva | def. | detail zápasu | Antalya | antuka |
Tuana Tinaztepe form & Kate Zueva form
Tuana Tinaztepe - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Lara Eroglu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Tia Kaukenas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Kristina Voronina | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Emilia Roslund | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 3-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Mariya Kostyuk | 2-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 0-6, 1-4, - Tuana Tinaztepe - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 0-6, 7-5, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, Paulina Jastrzebska - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Shaline-Doreen Pipa | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Kate Zueva - posledné zápasy
W35 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 0-1, - Kate Zueva - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Karina Jumazhanova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sonia Cassani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ruien Zhang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 3-6, 1-0, - Kate Zueva - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Maya Drozd | 2-5, - Kate Zueva - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Tabeth Tadoum | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Yu Chen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Amaya Gonzalez Vazquez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Cherry Kim | 1-1, - Kate Zueva - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Burobina | 6-3, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Dareen Elleithy | 0-5 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Leticia Garcia Vidal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Vladlena Bokova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Dalia Sherif | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 5-4, - Kate Zueva - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 2-6, 2-2, - Kate Zueva - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 2-6, 0-6 | detail zápasu |