ZÁPAS
06.12.19 | štvrťfinále | Tiphanie Lemaitre | Emma Davis | 4-3, - skreč | W15 Norman | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Tiphanie Lemaitre | Emma Davis | |
1. podanie % | 20/24 (83%) | 20/28 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 11/20 (55%) | 14/20 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 3/4 (75%) | 0/7 (0%) |
Vyhrané break-bally | 1/3 (33%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 13/27 (48%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané body celkom | 27/51 (53%) | 24/51 (47%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Tiphanie Lemaitre | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Emma Davis | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
2-1 | Emma Davis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Tiphanie Lemaitre | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Tiphanie Lemaitre | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Emma Davis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tiphanie Lemaitre vs. Emma Davis - Vzájomné zápasy
06.12.19 | štvrťfinále | Tiphanie Lemaitre | Emma Davis | 4-3, Emma Davis - skreč | detail zápasu | W15 Norman | tvrdý I. |
Tiphanie Lemaitre form & Emma Davis form
Tiphanie Lemaitre - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Rebecca Marino | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-4, Sara Daavettila - skreč | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Ashton Bowers | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Maria Kononova | 7-5, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
10.12.23 kvalifik. | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 2-6, 0-3, - Tiphanie Lemaitre - skreč | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 7-5, 1-3, - Tiphanie Lemaitre - skreč | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Alina Korneeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Emma Davis - posledné zápasy
W25 Daytona - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Esther Vyrlan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Charleston - antuka | ||||
24.06.21 2. kolo | vs. Alexa Glatch | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
23.06.21 1. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Dasha Ivanova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Kent | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.05.21 štvrťfinále | vs. Himeno Sakatsume | 7-69, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Olga Helmi | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.21 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.05.21 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.05.21 2. kolo | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.05.21 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Jade Bornay | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-2, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.21 2. kolo kval. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.04.21 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Isabella Lynch | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Linda Noskova | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 7-63, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Jamilah Snells | 6-4, 6-2 | detail zápasu |