ZÁPAS
03.09.20 | 2. kolo | Tina Cvetkovic | Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-3 | W15 Otocec | antuka |
ŠTATISTIKY
Tina Cvetkovic | Margarita Ignatjeva | |
1. podanie % | 36/57 (63%) | 33/61 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/36 (81%) | 18/33 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/21 (43%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/61 (49%) | 19/57 (33%) |
Vyhrané body celkom | 68/118 (58%) | 50/118 (42%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-30, 15-30, A-40[BP] | ||
Tina Cvetkovic | 1-0 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15 | ||
Tina Cvetkovic | 2-1 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
4-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, A-40[BP], 40-40 | ||
5-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-15, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0 | ||
Tina Cvetkovic | 1-0 | |
0-0, 40-30 | ||
2-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Tina Cvetkovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tina Cvetkovic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-3 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tina Cvetkovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
25.06.01, 22 rokov
17 569 $
25.06.01, 22 rokov
17 569 $
Tina Cvetkovic vs. Margarita Ignatjeva - Vzájomné zápasy
03.09.20 | 2. kolo | Tina Cvetkovic | Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Otocec | antuka |
Tina Cvetkovic form & Margarita Ignatjeva form
Tina Cvetkovic - posledné zápasy
W25 Vienna - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.22 1. kolo | vs. Elena Karner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Anna Turati | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.22 kvalifik. | vs. Lian Tran | 3-1, Lian Tran - skreč | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W60 Poertschach - antuka | ||||
06.06.22 kvalifik. | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
31.05.22 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Laura Pasterk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Annenheim - antuka | ||||
28.05.22 semifinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.05.22 štvrťfinále | vs. Federica Rossi | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
26.05.22 2. kolo | vs. Laura Mair | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Zdena Safarova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Nina Plihal | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Laura Pasterk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Split - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-78, 5-7 | detail zápasu |
Margarita Ignatjeva - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - skreč | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 kvalifik. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detail zápasu |