Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
05.05.01, 22 rokov
05.05.01, 22 rokov
Timea Jaruskova vs. Dejana Milenkovic - Vzájomné zápasy
27.05.18 | 2. kolo kval. | Timea Jaruskova | Dejana Milenkovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Nis | antuka |
Timea Jaruskova form & Dejana Milenkovic form
Timea Jaruskova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Dejana Milenkovic - posledné zápasy
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Nada Fouad | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 2-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
19.12.18 1. kolo | vs. Claudia Giovine | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
10.12.18 kvalifik. | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Nour Gueblaoui | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
11.11.18 kvalifik. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Josephine Kuhlman | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Anna Ureke | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Akiho Kakuya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Anja Gal | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Nina Lalovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Viktorija Veselinova | 2-6, 3-1, Viktorija Veselinova - skreč | detail zápasu |