INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Timea Jaruskova vs. Adrienn Nagy - Vzájomné zápasy
17.03.21 | 1. kolo | Timea Jaruskova | Adrienn Nagy | 6-76, 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Bratislava | tvrdý I. |
04.02.18 | 2. kolo kval. | Timea Jaruskova | Adrienn Nagy | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Trnava | tvrdý I. |
Timea Jaruskova form & Adrienn Nagy form
Timea Jaruskova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Adrienn Nagy - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Dunja Maric | - Adrienn Nagy - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | detail zápasu |