Švajčiarsko
08.06.89, 34 rokov
170 cm
62 kg
2004
Hrá pravou rukou
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Slovinsko
20.01.91, 33 rokov
Taliansko
30.06.77, 46 rokov
172 cm
68 kg
1996
Hrá pravou rukou
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Chorvátsko
19.01.91, 33 rokov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Timea Bacsinszky/Tathiana Garbin vs. Polona Hercog/Petra Martic - Vzájomné zápasy
23.10.10 | semifinále | Timea Bacsinszky/Tathiana Garbin | Polona Hercog/Petra Martic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Luxembourg | tvrdý I. |
Timea Bacsinszky form & Polona Hercog form
Timea Bacsinszky/Tathiana Garbin - posledné zápasy
Melbourne - tvrdý |
22.01.11 2. kolo | vs. Alexandra Dulgheru/Magdalena Rybarikova | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
20.01.11 1. kolo | vs. Jelena Dokic/Sally Peers | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
Luxembourg - tvrdý I. |
24.10.10 finále | vs. Iveta Benesova/Barbora Strycova | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
23.10.10 semifinále | vs. Polona Hercog/Petra Martic | 6-1, 6-3 | | detail zápasu |
21.10.10 štvrťfinále | vs. Eleni Daniilidou/Jasmin Woehr | 7-65, 6-3 | | detail zápasu |
20.10.10 1. kolo | vs. Kristina Barrois/Arantxa Parra-Santonja | 4-6, 6-2, 10-7 | | detail zápasu |
Beijing - tvrdý |
06.10.10 2. kolo | vs. Chia-Jung Chuang/Olga Govortsova | 6-4, 3-6, 3-10 | | detail zápasu |
04.10.10 1. kolo | vs. Anabel Medina Garrigues/Zi Yan | 6-1, 7-5 | | detail zápasu |
New York - tvrdý |
05.09.10 3. kolo | vs. Liezel Huber/Nadezda Petrova | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
03.09.10 2. kolo | vs. Su-Wei Hsieh/Shuai Peng | 3-6, 6-3, 7-66 | | detail zápasu |
02.09.10 1. kolo | vs. Anne Keothavong/Anastasija Sevastova | 1-6, 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
Montreal - tvrdý |
19.08.10 2. kolo | vs. Latisha Chan/Jie Zheng | 2-6, 4-6 | | detail zápasu |
17.08.10 1. kolo | vs. Marina Erakovic/Klaudia Jans-Ignacik | 6-4, 3-6, 10-2 | | detail zápasu |
Bad Gastein - antuka |
25.07.10 finále | vs. Lucie Hradecka/Anabel Medina Garrigues | 7-62, 1-6, 5-10 | | detail zápasu |
24.07.10 semifinále | vs. Iveta Benesova/Barbora Strycova | 7-5, 2-6, 10-8 | | detail zápasu |
22.07.10 štvrťfinále | vs. Ekaterina Dzehalevich/Tatiana Poutchek | 7-5, 6-1 | | detail zápasu |
20.07.10 1. kolo | vs. Christine Kandler/Janina Toljan | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
Prague - antuka |
18.07.10 finále | vs. Monica Niculescu/Agnes Szavay | 7-5, 7-64 | | detail zápasu |
16.07.10 semifinále | vs. Klaudia Jans-Ignacik/Alicja Rosolska | 6-4, 7-64 | | detail zápasu |
15.07.10 štvrťfinále | vs. Anabel Medina Garrigues/Patty Schnyder | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
13.07.10 1. kolo | vs. Iveta Benesova/Barbora Strycova | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
Budapest - antuka |
11.07.10 finále | vs. Sorana Cirstea/Anabel Medina Garrigues | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
09.07.10 semifinále | vs. Darya Kustova/Lesya Tsurenko | 6-4, 4-6, 10-8 | | detail zápasu |
08.07.10 štvrťfinále | vs. Anna Chakvetadze/Polona Hercog | 6-3, 5-7, 10-6 | | detail zápasu |
07.07.10 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou/Eva Hrdinova | 6-3, 7-5 | | detail zápasu |
London - tráva |
25.06.10 2. kolo | vs. Serena Williams/Venus Williams | 1-6, 6-72 | | detail zápasu |
23.06.10 1. kolo | vs. Tatjana Maria/Andrea Petkovic | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
Paris - antuka |
25.05.10 1. kolo | vs. Bethanie Mattek-Sands/Zi Yan | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
Rome - antuka |
04.05.10 1. kolo | vs. Gisela Dulko/Flavia Pennetta | 3-6, 7-64, 8-10 | | detail zápasu |
Barcelona - antuka |
17.04.10 finále | vs. Sara Errani/Roberta Vinci | 1-6, 6-3, 2-10 | | detail zápasu |
Polona Hercog/Petra Martic - posledné zápasy
Acapulco - antuka |
24.02.11 štvrťfinále | vs. Petra Cetkovska/Renata Voracova | 3-6, 6-1, 6-10 | | detail zápasu |
23.02.11 1. kolo | vs. Carolina Betancourt/Giovanna Manifacio | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
Melbourne - tvrdý |
19.01.11 1. kolo | vs. Raquel Atawo/Abigail Spears | 3-6, 6-75 | | detail zápasu |
Brisbane - tvrdý |
04.01.11 1. kolo | vs. Andrea Hlavackova/Lucie Hradecka | 5-7, 2-6 | | detail zápasu |
Luxembourg - tvrdý I. |
23.10.10 semifinále | vs. Timea Bacsinszky/Tathiana Garbin | 1-6, 3-6 | | detail zápasu |
22.10.10 štvrťfinále | vs. Sarah Borwell/Anne Keothavong | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
20.10.10 1. kolo | vs. Julia Goerges/Anna-Lena Groenefeld | 6-4, 6-72, 10-5 | | detail zápasu |
New York - tvrdý |
06.09.10 3. kolo | vs. Latisha Chan/Jie Zheng | 2-6, 3-6 | | detail zápasu |
03.09.10 2. kolo | vs. Alisa Kleybanova/Ekaterina Makarova | 6-3, 6-71, 6-3 | | detail zápasu |
02.09.10 1. kolo | vs. Alicia Molik/Francesca Schiavone | 7-64, 6-3 | | detail zápasu |
Copenhagen - tvrdý I. |
02.08.10 1. kolo | vs. Emma Laine/Irena Pavlovic | 6-3, 4-6, 4-10 | | detail zápasu |
Portoroz - tvrdý |
22.07.10 štvrťfinále | vs. Anna Chakvetadze/Marina Erakovic | 4-6, 3-6 | | detail zápasu |
19.07.10 1. kolo | vs. Alberta Brianti/Sara Errani | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
London - tráva |
22.06.10 1. kolo | vs. Lisa Raymond/Rennae Stubbs | 6-711, 6-4, 4-6 | | detail zápasu |
Marbella - antuka |
07.04.10 štvrťfinále | vs. Sara Errani/Roberta Vinci | 6-75, 6-72 | | detail zápasu |
06.04.10 1. kolo | vs. Leticia Costas-Moreira/Beatriz Garcia-Vidagany | 7-5, 6-2 | | detail zápasu |
Melbourne - tvrdý |
21.01.10 1. kolo | vs. Sarah Borwell/Raquel Atawo | 4-6, 6-73 | | detail zápasu |
Portoroz - tvrdý |
22.07.09 štvrťfinále | vs. Eleni Daniilidou/Jasmin Woehr | 7-62, 3-6, 1-10 | | detail zápasu |
20.07.09 1. kolo | vs. Alberta Brianti/Maria-Elena Camerin | 7-67, 1-6, 10-6 | | detail zápasu |