ZÁPAS
13.09.18 | 2. kolo | Timea Bacsinszky | Irina Maria Bara | 6-2, 7-5 | Biarritz | antuka |
ŠTATISTIKY
Timea Bacsinszky | Irina Maria Bara | |
1. podanie % | 50/63 (79%) | 39/57 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/50 (60%) | 19/39 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/13 (69%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 32/57 (56%) | 24/63 (38%) |
Vyhrané body celkom | 71/120 (59%) | 49/120 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Irina Maria Bara | |
0-0, 0-30 | ||
Timea Bacsinszky | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Irina Maria Bara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-2 | Irina Maria Bara | |
0-0, 40-15[BP] | ||
2-2 | Irina Maria Bara | |
0-0, 15-0 | ||
Timea Bacsinszky | 3-2 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Irina Maria Bara | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Irina Maria Bara | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timea Bacsinszky | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Irina Maria Bara | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-1 | Irina Maria Bara | |
3-1 | Irina Maria Bara | |
0-0, 30-30, 30-40 | ||
Timea Bacsinszky | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Irina Maria Bara | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Timea Bacsinszky | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Irina Maria Bara | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timea Bacsinszky | 5-4 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
5-5 | Irina Maria Bara | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Timea Bacsinszky | 6-5 | |
0-0, 40-0 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Timea Bacsinszky vs. Irina Maria Bara - Vzájomné zápasy
13.09.18 | 2. kolo | Timea Bacsinszky | Irina Maria Bara | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Biarritz | antuka |
Timea Bacsinszky form & Irina Maria Bara form
Timea Bacsinszky - posledné zápasy
Seoul - tvrdý | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Kristie Ahn | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo | vs. Caty McNally | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 4-6, 7-67, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Sloane Stephens | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
21.06.19 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
07.06.19 štvrťfinále | vs. Tamara Zidansek | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.19 2. kolo | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Anna Tatishvili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo kval. | vs. Kurumi Nara | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Cagnes - antuka | ||||
11.05.19 semifinále | vs. Christina Mchale | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
10.05.19 štvrťfinále | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.19 2. kolo | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
01.05.19 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Johanna Larsson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
21.04.19 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.04.19 | vs. Sloane Stephens | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lugano - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Svetlana Kuznetsova | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.19 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.19 kvalifik. | vs. Caty McNally | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
28.02.19 3. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 6-1, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.02.19 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo | vs. Cori Gauff | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Donna Vekic | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
19.01.19 3. kolo | vs. Garbine Muguruza | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.19 2. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.01.19 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Irina Maria Bara - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Tena Lukas | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 5-1, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | detail zápasu |