ZÁPAS
25.04.16 | 1. kolo | Timea Babos | Polona Hercog | 6-3, 6-78, 6-1 | Rabat | antuka |
ŠTATISTIKY
Timea Babos | Polona Hercog | |
1. podanie % | 61/92 (66%) | 46/96 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/61 (56%) | 27/46 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 22/31 (71%) | 25/50 (50%) |
Vyhrané break-bally | 7/15 (47%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 44/96 (46%) | 36/92 (39%) |
Vyhrané body celkom | 100/188 (53%) | 88/188 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 0 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timea Babos | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timea Babos | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Timea Babos | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timea Babos | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Timea Babos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Timea Babos | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Timea Babos | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Timea Babos | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timea Babos | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timea Babos | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Timea Babos | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8, 8-8, 8-9 | ||
6-78 |
3 | ||
0-0 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timea Babos | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timea Babos | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timea Babos | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Timea Babos vs. Polona Hercog - Vzájomné zápasy
28.03.24 | 2. kolo | Polona Hercog | Timea Babos | 6-1, 7-65 | detail zápasu | Antalya | antuka |
20.03.24 | 1. kolo | Timea Babos | Polona Hercog | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W75 Maribor | tvrdý I. |
25.04.16 | 1. kolo | Timea Babos | Polona Hercog | 6-3, 6-78, 6-1 | detail zápasu | Rabat | antuka |
01.03.16 | 1. kolo | Polona Hercog | Timea Babos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Monterrey | tvrdý |
21.07.15 | 1. kolo | Polona Hercog | Timea Babos | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Bad Gastein | antuka |
11.01.15 | kvalifik. | Polona Hercog | Timea Babos | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | Sydney | tvrdý |
03.06.13 | 1. kolo | Polona Hercog | Timea Babos | 7-66, 6-2 | detail zápasu | Marseille | antuka |
Timea Babos form & Polona Hercog form
Timea Babos - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Talia Gibson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.24 kvalifik. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
10.02.24 kvalifik. | vs. Nao Hibino | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Linda Noskova | 7-5, 6-78, 6-72 | detail zápasu | |
30.12.23 kvalifik. | vs. Talia Gibson | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Carol Zhao | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Vera Zvonareva | 7-63, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Miyu Kato | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Laura Pigossi | 2-6, 0-1, - Timea Babos - skreč | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-61, 7-63 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Oceane Dodin | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Stusek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Polona Hercog - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Timea Babos | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 7-6, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-4, - Polona Hercog - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Tena Lukas | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
10.02.24 štvrťfinále | vs. Gergana Topalova | 6-1, Gergana Topalova - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 finále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Tara Wurth | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
02.12.23 štvrťfinále | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 0-2, Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Diane Parry | 7-67, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 7-611, 4-6, 6-1 | detail zápasu |