INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Timea Babos vs. Elisabeth Fournier - Vzájomné zápasy
21.10.13 | 1. kolo | Timea Babos | Elisabeth Fournier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Saguenay | tvrdý I. |
Timea Babos form & Elisabeth Fournier form
Timea Babos - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Talia Gibson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.24 kvalifik. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
10.02.24 kvalifik. | vs. Nao Hibino | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Linda Noskova | 7-5, 6-78, 6-72 | detail zápasu | |
30.12.23 kvalifik. | vs. Talia Gibson | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Carol Zhao | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Vera Zvonareva | 7-63, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Miyu Kato | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Laura Pigossi | 2-6, 0-1, - Timea Babos - skreč | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-61, 7-63 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Oceane Dodin | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Stusek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Elisabeth Fournier - posledné zápasy
Fort Worth - tvrdý | ||||
28.07.14 2. kolo | vs. Hayley Carter | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.07.14 1. kolo | vs. Maria Smith | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
21.07.14 1. kolo | vs. Rachel May Pierson | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Granby - tvrdý | ||||
14.07.14 1. kolo kval. | vs. Priscila Nunez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.14 kvalifik. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Gatineau - tvrdý | ||||
07.07.14 1. kolo kval. | vs. Sandra Dynka | 3-6, 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
07.07.14 kvalifik. | vs. Elianne Douglas-Miron | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
07.07.14 1. kolo | vs. Francoise Abanda | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Charlotte - antuka | ||||
23.06.14 štvrťfinále | vs. Lena Litvak | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.06.14 semifinále | vs. Katerina Stewart | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
23.06.14 1. kolo | vs. Jessica Golovin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.06.14 2. kolo | vs. Brooke Broda | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Bethany Beach - antuka | ||||
16.06.14 1. kolo | vs. Ingrid Neel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Merida - tvrdý | ||||
16.12.13 1. kolo kval. | vs. Tristen Z. Dewar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Merida - tvrdý | ||||
09.12.13 2. kolo kval. | vs. Sianna Simmons | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.13 kvalifik. | vs. Yana Koroleva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Merida - tvrdý | ||||
02.12.13 kvalifik. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.12.13 1. kolo kval. | vs. Zi Yi Wang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
28.10.13 1. kolo | vs. Mandy Minella | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
21.10.13 2. kolo kval. | vs. Madeleine Kobelt | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.13 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.13 kvalifik. | vs. Rhiann Newborn | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
07.10.13 1. kolo | vs. Constanza Gorches | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Victoria - tvrdý | ||||
30.09.13 štvrťfinále | vs. Maria-Fernanda Alvarez-Teran | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.13 2. kolo | vs. Stephanie Kent | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Amelia Island - antuka | ||||
23.09.13 2. kolo | vs. Sofie Oyen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.13 1. kolo | vs. Brittany Lashway | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Quebec City - tvrdý I. | ||||
07.09.13 1. kolo kval. | vs. Sesil Karatantcheva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
03.08.13 1. kolo kval. | vs. Alison Riske | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vancouver - tvrdý | ||||
29.07.13 1. kolo | vs. Barbora Strycova | 0-6, 1-6 | detail zápasu |