ZÁPAS
03.07.17 | kvalifik. | Tijana Spasojevic | Elena Milovanovic | 2-6, 7-5, 6-3 | Prokuplje | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tijana Spasojevic vs. Elena Milovanovic - Vzájomné zápasy
03.07.17 | kvalifik. | Tijana Spasojevic | Elena Milovanovic | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | Prokuplje | antuka |
Tijana Spasojevic form & Elena Milovanovic form
Tijana Spasojevic - posledné zápasy
W15 Austin - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alexa Noel | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lawrence - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Emilija Kojcic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Oliwia Szymczuch | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.01.18 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 7-64, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.18 kvalifik. | vs. Celine Fritsch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.10.17 štvrťfinále | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.17 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-71, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.17 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.09.17 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Ines Murta | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.17 1. kolo | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-1, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
11.08.17 štvrťfinále | vs. Dana Kremer | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.08.17 2. kolo | vs. Nevena Georgieva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.17 1. kolo | vs. Joanna Carswell | 6-4, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 2-4, - Tijana Spasojevic - skreč | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
08.07.17 semifinále | vs. Despina Papamichail | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.17 štvrťfinále | vs. Karolina Novotna (1997) | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.07.17 2. kolo | vs. Anna Makhorkina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.17 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Elena Milovanovic - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 2-4, - Elena Milovanovic - skreč | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Helena Buchwald | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Martyna Kubka | 7-65, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Deniz Dilek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-2 | detail zápasu |