INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Chiara Grimm vs. Tijana Spasojevic - Vzájomné zápasy
11.05.17 | 2. kolo | Tijana Spasojevic | Chiara Grimm | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Chiara Grimm form & Tijana Spasojevic form
Chiara Grimm - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Cristina Pescucci | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 6-75, 0-1, - Chiara Grimm - skreč | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Julia Lohoff | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Ivana Popovic | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
13.06.19 štvrťfinále | vs. Clara Tauson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.19 2. kolo | vs. Alina Silich | 6-78, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.05.19 semifinále | vs. Ines Ibbou | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.19 štvrťfinále | vs. Aleksandra Pospelova | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Selin Ovunc | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.19 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | - | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Carmen Schultheiss | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Naho Sato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.19 kvalifik. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Tijana Spasojevic - posledné zápasy
W15 Austin - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alexa Noel | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lawrence - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Emilija Kojcic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Oliwia Szymczuch | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.01.18 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 7-64, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.18 kvalifik. | vs. Celine Fritsch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.10.17 štvrťfinále | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.17 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-71, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.17 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.09.17 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Ines Murta | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.17 1. kolo | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-1, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
11.08.17 štvrťfinále | vs. Dana Kremer | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.08.17 2. kolo | vs. Nevena Georgieva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.17 1. kolo | vs. Joanna Carswell | 6-4, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 2-4, - Tijana Spasojevic - skreč | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
08.07.17 semifinále | vs. Despina Papamichail | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.17 štvrťfinále | vs. Karolina Novotna (1997) | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.07.17 2. kolo | vs. Anna Makhorkina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.17 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-1, 6-2 | detail zápasu |