ZÁPAS
01.08.18 | 2. kolo | Tessah Andrianjafitrimo | Aleksandrina Naydenova | - nenastúpil(a/i) | El Espinar | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tessah Andrianjafitrimo vs. Aleksandrina Naydenova - Vzájomné zápasy
01.08.18 | 2. kolo | Tessah Andrianjafitrimo | Aleksandrina Naydenova | Aleksandrina Naydenova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | El Espinar | tvrdý |
Tessah Andrianjafitrimo form & Aleksandrina Naydenova form
Tessah Andrianjafitrimo - posledné zápasy
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Joelle Steur | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
03.08.23 štvrťfinále | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.23 kvalifik. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 4-6, 1-4, - Tessah Andrianjafitrimo - skreč | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
18.05.23 štvrťfinále | vs. Lara Salden | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Aleksandrina Naydenova - posledné zápasy
W25 Hua - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - skreč | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
25.10.19 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
07.09.19 finále | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.09.19 semifinále | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.19 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
30.08.19 štvrťfinále | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
25.08.19 finále | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.19 semifinále | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
21.07.19 finále | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
12.07.19 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | detail zápasu |