INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tereza Smitkova vs. Jana Cepelova - Vzájomné zápasy
04.05.15 | 1. kolo | Tereza Smitkova | Jana Cepelova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Trnava | antuka |
Tereza Smitkova form & Jana Cepelova form
Tereza Smitkova - posledné zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.03.23 štvrťfinále | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
12.02.23 finále | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Jana Cepelova - posledné zápasy
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ostrava - tvrdý I. | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Cori Gauff | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
13.09.20 finále | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
12.09.20 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.20 štvrťfinále | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 6-74, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
29.08.20 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-75, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
29.02.20 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
22.02.20 kvalifik. | vs. Jil Teichmann | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.20 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo kval. | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-3, - Jana Cepelova - skreč | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
15.11.19 štvrťfinále | vs. Vitalia Diatchenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.19 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Kurumi Nara | 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
06.11.19 2. kolo | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 7-64, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New Haven - tvrdý | ||||
05.09.19 3. kolo | vs. Usue Maitane Arconada | 0-6, 1-4, - Jana Cepelova - skreč | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-0 | detail zápasu |