ZÁPAS
17.10.17 | 1. kolo | Tereza Smitkova | Ekaterina Kazionova | 3-6, 6-2, 6-2 | Joue Les | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Tereza Smitkova | Ekaterina Kazionova | |
1. podanie % | 50/82 (61%) | 47/74 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 40/50 (80%) | 32/47 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/32 (38%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/74 (41%) | 30/82 (37%) |
Vyhrané body celkom | 82/156 (53%) | 74/156 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 9 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tereza Smitkova vs. Ekaterina Kazionova - Vzájomné zápasy
17.10.17 | 1. kolo | Tereza Smitkova | Ekaterina Kazionova | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | Joue Les | tvrdý I. |
Tereza Smitkova form & Ekaterina Kazionova form
Tereza Smitkova - posledné zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.03.23 štvrťfinále | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
12.02.23 finále | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Ekaterina Kazionova - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detail zápasu |