ZÁPAS
31.08.15 | 1. kolo | Tereza Smitkova | Andreea Mitu | 7-64, 6-2 | New York | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Tereza Smitkova | Andreea Mitu | |
1. podanie % | 50/71 (70%) | 50/69 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/50 (64%) | 31/50 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/21 (62%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body celkom | 77/71 (108%) | 63/69 (91%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 8 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tereza Smitkova vs. Andreea Mitu - Vzájomné zápasy
31.08.15 | 1. kolo | Tereza Smitkova | Andreea Mitu | 7-64, 6-2 | detail zápasu | New York | tvrdý |
18.05.15 | 1. kolo | Tereza Smitkova | Andreea Mitu | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Nurnberg | antuka |
Tereza Smitkova form & Andreea Mitu form
Tereza Smitkova - posledné zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.03.23 štvrťfinále | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
12.02.23 finále | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Andreea Mitu - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 4-6 | detail zápasu |