ZÁPAS
30.08.17 | 1. kolo | Tereza Prochazkova | Sonja Krtenova | 7-5, 6-0 | Ricany | antuka |
ŠTATISTIKY
Tereza Prochazkova | Sonja Krtenova | |
1. podanie % | 36/70 (51%) | 37/54 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/36 (67%) | 17/37 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/34 (59%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/54 (56%) | 26/70 (37%) |
Vyhrané body celkom | 74/124 (60%) | 50/124 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
21.07.98, 25 rokov
21.07.98, 25 rokov
Tereza Prochazkova vs. Sonja Krtenova - Vzájomné zápasy
30.08.17 | 1. kolo | Tereza Prochazkova | Sonja Krtenova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Ricany | antuka |
Tereza Prochazkova form & Sonja Krtenova form
Tereza Prochazkova - posledné zápasy
Prague - antuka | ||||
15.09.17 štvrťfinále | vs. Nastja Kolar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
13.09.17 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
08.09.17 štvrťfinále | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.17 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.09.17 1. kolo | vs. Natalia Vajdova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
03.09.17 finále | vs. Diana Sumova | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.09.17 štvrťfinále | vs. Vendula Zovincova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.17 semifinále | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.17 2. kolo | vs. Katerina Vankova | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.17 1. kolo | vs. Sonja Krtenova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo | vs. Camilla Scala | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
15.08.17 1. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Pia Konig | 6-1, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Ani Mijacika | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 7-61, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.17 kvalifik. | vs. Sabina Machalova | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
28.06.17 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.17 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 6-3, 4-2, Eleni Daniilidou - skreč | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
14.06.17 2. kolo | vs. Vendula Zovincova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo | vs. Klara Hajkova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Jade Suvrijn | 6-74, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý I. | ||||
03.04.17 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Stepanka Skacelova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.04.17 kvalifik. | vs. Alessia Piran | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Inasse Hamouti | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Sonja Krtenova - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Daria Monakhova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 7-5, Adela Moravcova - skreč | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.21 kvalifik. | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.20 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 4-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Lena Lutzeier | Lena Lutzeier - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Maya Tahan | 1-6, 0-6 | detail zápasu |