Belgicko
24.02.97, 27 rokov
24.02.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
10.01.98, 26 rokov
10.01.98, 26 rokov
Lynn Janssens vs. Tereza Polanska - Vzájomné zápasy
11.09.17 | 2. kolo kval. | Tereza Polanska | Lynn Janssens | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Prague | antuka |
Lynn Janssens form & Tereza Polanska form
Lynn Janssens - posledné zápasy
Gonesse - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Polanska | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Middelkerke - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Heranne Excellent | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Rebecca Gustafson | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Deborah Kerfs | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
01.05.17 kvalifik. | vs. Chiara Grimm | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nieuwpoort - antuka | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-4, - Lynn Janssens - skreč | detail zápasu | |
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Birte Langenstein | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.06.16 kvalifik. | vs. Odile Maesfranckx | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Marina Lazic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Celine Schepers | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Julie Renson-Miquel | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Anna Blinkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
16.02.15 1. kolo kval. | vs. Eva Raszkiewicz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.10.14 1. kolo kval. | vs. Jana Haid | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.10.14 2. kolo kval. | vs. Kanami Tsuji | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
29.09.14 1. kolo kval. | vs. Midori Yamamoto | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Duino Aurisina - antuka | ||||
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Lorenza Stefanelli | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Innsbruck - antuka | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Camilla Ceppellini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Marine Fontaine | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.03.14 1. kolo kval. | vs. Roxana Elena Sisu | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
17.02.14 1. kolo kval. | vs. Andreea Mihai | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Tereza Polanska - posledné zápasy
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Sylvie Kalouskova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Alena Nikishina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 2-6, 6-1, 3-4, - Tereza Polanska - skreč | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Anna Marie Kopecka | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Tanysha Dissanayake | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Sina Zuger | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
12.09.17 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Lynn Janssens | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Marcella Cucca | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Ina Kaufinger | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Petra Kucerova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Manca Pislak | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.17 kvalifik. | vs. Anna-Lena Neuwirth | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-62, 0-6, 4-6 | detail zápasu |