ZÁPAS
09.09.18 | finále | Tereza Mrdeza | Paula Ormaechea | 2-6, 6-4, 7-5 | Zagreb | antuka |
ŠTATISTIKY
Tereza Mrdeza | Paula Ormaechea | |
1. podanie % | 83/111 (75%) | 89/116 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 42/83 (51%) | 42/89 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/28 (32%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané break-bally | 9/24 (38%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 62/116 (53%) | 60/111 (54%) |
Vyhrané body celkom | 113/227 (50%) | 114/227 (50%) |
Dvojchyby | 9 | 1 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tereza Mrdeza | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-4 | Paula Ormaechea | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
1-5 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tereza Mrdeza | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Tereza Mrdeza | 4-0 | |
Tereza Mrdeza | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tereza Mrdeza | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tereza Mrdeza | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tereza Mrdeza vs. Paula Ormaechea - Vzájomné zápasy
09.09.18 | finále | Tereza Mrdeza | Paula Ormaechea | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | Zagreb | antuka |
29.08.11 | 2. kolo | Tereza Mrdeza | Paula Ormaechea | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Sarajevo | antuka |
Tereza Mrdeza form & Paula Ormaechea form
Tereza Mrdeza - posledné zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
30.03.22 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
04.03.22 štvrťfinále | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.22 2. kolo | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.22 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
03.02.22 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.22 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.22 semifinále | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.22 štvrťfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.01.22 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.01.22 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Traralgon - tvrdý | ||||
07.01.22 štvrťfinále | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.22 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.01.22 1. kolo | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.22 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W80+H Les - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife - tvrdý | ||||
16.10.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Wiesbaden - antuka | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portoroz - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.21 kvalifik. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
07.09.21 kvalifik. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Paula Ormaechea - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
05.02.23 finále | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.23 štvrťfinále | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.11.22 semifinále | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.22 štvrťfinále | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detail zápasu |