ZÁPAS
20.06.17 | 1. kolo | Tereza Mihalikova | Anastasiya Vasylyeva | 6-2, 4-6, 6-3 | Baja | antuka |
ŠTATISTIKY
Tereza Mihalikova | Anastasiya Vasylyeva | |
1. podanie % | 53/82 (65%) | 50/77 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/53 (68%) | 29/50 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/29 (48%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 37/77 (48%) | 32/82 (39%) |
Vyhrané body celkom | 87/159 (55%) | 72/159 (45%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tereza Mihalikova vs. Anastasiya Vasylyeva - Vzájomné zápasy
20.06.17 | 1. kolo | Tereza Mihalikova | Anastasiya Vasylyeva | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Baja | antuka |
Tereza Mihalikova form & Anastasiya Vasylyeva form
Tereza Mihalikova - posledné zápasy
Nanchang - tvrdý | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Yexin Ma | 7-5, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 5-7, 0-0, - Tereza Mihalikova - skreč | detail zápasu | |
Granby - tvrdý | ||||
20.08.22 1. kolo kval. | vs. Kayla Cross | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
02.04.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
01.03.22 kvalifik. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 6-0, 4-10 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Alice Rame | 7-64, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Kaia Kruus | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 6-0, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Katie Codd | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Erica Oosterhout | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Las - tvrdý | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.21 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 7-63, 5-7 | detail zápasu | |
30.08.21 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.21 2. kolo kval. | vs. Ivana Kopsova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.21 2. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.21 semifinále | vs. Romana Cisovska | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.21 štvrťfinále | vs. Lulu Sun | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Anastasiya Vasylyeva - posledné zápasy
Horb - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Imola - koberec | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Alice Tubello | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.18 kvalifik. | vs. Catalina Pella | 7-64, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexa Guarachi | 6-75, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Laura Marti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
18.05.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Duval | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Conny Perrin | 6-1, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.05.18 kvalifik. | vs. Arianna Capogrosso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Shilin Xu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Luna Meers | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.04.18 štvrťfinále | vs. Polina Leykina | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.18 2. kolo | vs. Audrey Albie | 6-75, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
10.04.18 1. kolo | vs. Monica Cappelletti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
03.04.18 2. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 6-3, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.18 kvalifik. | vs. Tena Lukas | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.03.18 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
24.03.18 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.03.18 1. kolo | vs. Barbara Haas | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.18 kvalifik. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.18 2. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 7-5, 6-2 | detail zápasu |