ZÁPAS
13.06.16 | 1. kolo | Tereza Kolarova | Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | Prerov | antuka |
ŠTATISTIKY
Tereza Kolarova | Timea Jaruskova | |
1. podanie % | 34/57 (60%) | 29/62 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/34 (65%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/23 (52%) | 15/33 (45%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 33/62 (53%) | 23/57 (40%) |
Vyhrané body celkom | 67/119 (56%) | 52/119 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
Česká republika
20.02.98, 26 rokov
20.02.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Tereza Kolarova vs. Timea Jaruskova - Vzájomné zápasy
13.06.16 | 1. kolo | Tereza Kolarova | Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Prerov | antuka |
Tereza Kolarova form & Timea Jaruskova form
Tereza Kolarova - posledné zápasy
Lubbock - tvrdý | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Constance Branstine | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Brooke Dennis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Kennedy Shaffer | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Sabrina Santamaria | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
05.06.17 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Katerina Krizova | 6-0, 5-2, Katerina Krizova - skreč | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 kvalifik. | vs. Laura Maluniakova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.10.16 štvrťfinále | vs. Barbara Kotelesova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.16 2. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
25.10.16 1. kolo | vs. Ines Murta | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.10.16 1. kolo | vs. Wiktoria Kulik | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Tereza Prochazkova | 3-6, 0-3, - Tereza Kolarova - skreč | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
09.09.16 štvrťfinále | vs. Laura-Ioana Paar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.16 2. kolo | vs. Katerina Vankova | 1-0, Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
07.09.16 1. kolo | vs. Tereza Prochazkova | 6-3, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
St. Poelten - antuka | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Kristina Schmiedlova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Slovenska Lupca - antuka | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Plzen - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Tereza Prochazkova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
18.07.16 kvalifik. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Cornelia Lister | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
29.06.16 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kubicz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
22.06.16 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Timea Jaruskova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |