ZÁPAS
27.11.17 | 1. kolo kval. | Tereza Jankovska | Ivana Sebestova | 4-6, 6-0, 6-3 | Milovice | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Česká republika
17.10.94, 29 rokov
17.10.94, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Tereza Jankovska vs. Ivana Sebestova - Vzájomné zápasy
27.11.17 | 1. kolo kval. | Tereza Jankovska | Ivana Sebestova | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | Milovice | tvrdý I. |
Tereza Jankovska form & Ivana Sebestova form
Tereza Jankovska - posledné zápasy
Prague - antuka | ||||
04.09.18 kvalifik. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Kristyna Mamicova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Joanna Zawadzka | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Brozova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Pernilla Mendesova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
08.12.17 štvrťfinále | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.17 2. kolo | vs. Vanesa Nikolovova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.12.17 1. kolo | vs. Mai Hontama | 5-0, Mai Hontama - skreč | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Magdalena Zajda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Dagmar Dudlakova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Hluboka Nad - antuka | ||||
15.09.14 1. kolo | vs. Karolina Muchova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 0-1, - Tereza Jankovska - skreč | detail zápasu | |
Plzen - antuka | ||||
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Huliya Esen | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
23.09.13 kvalifik. | vs. Anastasia Zarycka | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Berlin - antuka | ||||
02.09.13 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 7-68, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.13 2. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
02.09.13 kvalifik. | vs. Marina Hruba | 6-2, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
19.08.13 2. kolo kval. | vs. Christina Oberger | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ratingen - antuka | ||||
12.08.13 1. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
12.08.13 2. kolo kval. | vs. Hannah Seizer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.13 kvalifik. | vs. Jazzamay Drew | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Beatrice Krauss-Granate | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.07.13 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.13 kvalifik. | vs. Marina Hruba | 7-5, 7-5 | detail zápasu |
Ivana Sebestova - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 7-5, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-0, 6-2 | detail zápasu |