ZÁPAS
29.05.17 | 1. kolo kval. | Teodora Ristic | Csilla Argyelan | 5-7, 7-65, - skreč | Nis | antuka |
ŠTATISTIKY
Srbsko
04.01.00, 24 rokov
04.01.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Teodora Ristic vs. Csilla Argyelan - Vzájomné zápasy
29.05.17 | 1. kolo kval. | Teodora Ristic | Csilla Argyelan | 5-7, 7-65, Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | Nis | antuka |
Teodora Ristic form & Csilla Argyelan form
Teodora Ristic - posledné zápasy
W80 Macon - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Macon - tvrdý | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Ariana Arseneault | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Tori Kinard | 6-4, 2-6, 10-1 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Ivana Topcic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Teodora Vujicic | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Polina Akimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Domenika Turkovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 kvalifik. | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 6-0, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Nina Nikitovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
31.05.17 1. kolo | vs. Alena Fomina | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Jelena Pjeranovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Anna Khudoley | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Csilla Argyelan | 5-7, 7-65, Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
15.06.15 1. kolo | vs. Kristina Miletic | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Csilla Argyelan - posledné zápasy
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Barbare Eristavi | 1-5, - Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 3-6, 1-4, - Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Daria Solovyeva | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Ana Shanidze | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.18 štvrťfinále | vs. Daria Kudashova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Cagla Teoman | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandrina Naydenova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Irina Lapustina | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Vankova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Pia Konig | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Petra Melounova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Jenifer Anger | 5-7, - Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Reka Pecsi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Jana Jablonovska | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Tea Faber | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 0-6, 1-2, - Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Adrienn Horvath | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Bojana Jovanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Encarnacion - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Liz Carolina Chileno | 4-6, - Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | |
Asuncion - antuka | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Lara Escauriza | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu |