INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tena Lukas vs. Natalie Proese - Vzájomné zápasy
27.04.16 | 1. kolo | Tena Lukas | Natalie Proese | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Wiesbaden | antuka |
Tena Lukas form & Natalie Proese form
Tena Lukas - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.24 štvrťfinále | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | detail zápasu |
Natalie Proese - posledné zápasy
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Natea Bizet | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Anne Knuettel | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Diane Flament | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo kval. | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
22.07.19 kvalifik. | vs. Ali Collins | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 4-6, 7-67, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Imola - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 6-3, 14-16 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
17.12.18 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
30.11.18 štvrťfinále | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.18 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.18 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Vittoria Avvantaggiati | 1-6, 6-0, 0-6 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
25.07.18 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.18 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 4-6 | detail zápasu |